پیام سرور همراه با کادری جوان با همکاری خانم فروغ خداداد با هدف ارائه خدمات اطلاع رسانی و تبلیغاتی، با ارتقاء سطح دانش فنی در زمينه علوم ارتباطات نوین و با در نظر گرفتن بسته هایی برای ارسال پیام های تبلیغاتی و اطلاع رسانی هم راستا با ماهنامه فرهنگی اجتماعی نسیم کلارنو ، برای خدمت به مشتریان ماهنامه  و عموم مردم ، شرکت ها و سازمان ها تـأسيس گرديد. 

ماهنامه نسیم کلارنو به شماره ثبت 93/28429 به مدیر مسئولی خانم نسیم صداقت و همکاری خانم فروغ خداداد از سال 93 تاکنون افتخار خدمت رسانی به اقشار مختلف جامعه در زمینه فرهنگی اجتماعی دارد.

بسته های ارسالی که برای خرید آنلاین برای مشتریان در نظر گرفته شده است به شرح ذیل می باشد

بسته 1000 عددی    >> 10 هزار تومان

بسته 10000 عددی    >> 100 هزار تومان

بسته 50000 عددی    >> 500 هزار تومان

پیام سرور استفاده از کامپيوتر و اينترنت و راحت تر شدن کارها توسط آن را حق تمام مردم می داند. همچنین خلاقيت و نوآوری را سر لوحه تلاش ها و فعاليت های خود قرار داده و معتفد است روزی خواهد رسید که برای شهروندان کارآمد استفاده از کامپیوتر و اینترنت همان قدر ضرورت می يابد که توانايی خواندن و نوشتن اهمیت دارد. برآنيم تا با تحقيق و پياده سازی راه حل های عملی برای استفاده از کامپيوتر و اينترنت در کارهای مختلف بهترين کيفيت را به مشتريان خود ارائه نماييم و اين مهم تنها با توجه ، همياری ، نظرات و پيشنهادات شما کاربران عزيز ميسرخواهد شد.

پیام سرور پيش از راه اندازی هر سرويس جديد ، به دقت آن را مورد مطالعه قرارمی دهد و قابليت اجرايی آن را بررسی می کند . همچنين بر اين عقيده هستيم که به دست آوردن سود کمتر از يک مشتری در صورتي که به نحوی انجام گردد که مشتری از خدمات ارائه شده رضايت داشته باشد ، آن مشتری را به يک قوه تبليغی خودساخته مبدل کند.