پیام سرور همراه با کادری جوان با همکاری خانم فروغ خداداد با هدف ارائه خدمات اطلاع رسانی و تبلیغاتی، با ارتقاء سطح دانش فنی در زمينه علوم ارتباطات نوین و با در نظر گرفتن بسته هایی برای ارسال پیام های تبلیغاتی و اطلاع رسانی هم راستا با کانون تبلیغاتی نسیم کلارنو به شماره ثبت 27/5130/15.724 به مدیر مسئولی خانم فروغ خداداد برای خدمت به عموم مردم ، شرکت ها و سازمان ها تـأسيس گرديد. 

بسته های ارسالی که برای خرید آنلاین برای مشتریان در نظر گرفته شده است به شرح ذیل می باشد

بسته 1000 عددی    >> 10 هزار تومان

بسته 10000 عددی    >> 100 هزار تومان

بسته 50000 عددی    >> 500 هزار تومان

پیام سرور استفاده از کامپيوتر و اينترنت و راحت تر شدن کارها توسط آن را حق تمام مردم می داند. همچنین خلاقيت و نوآوری را سر لوحه تلاش ها و فعاليت های خود قرار داده و معتفد است روزی خواهد رسید که برای شهروندان کارآمد استفاده از کامپیوتر و اینترنت همان قدر ضرورت می يابد که توانايی خواندن و نوشتن اهمیت دارد. برآنيم تا با تحقيق و پياده سازی راه حل های عملی برای استفاده از کامپيوتر و اينترنت در کارهای مختلف بهترين کيفيت را به مشتريان خود ارائه نماييم و اين مهم تنها با توجه ، همياری ، نظرات و پيشنهادات شما کاربران عزيز ميسرخواهد شد.

پیام سرور پيش از راه اندازی هر سرويس جديد ، به دقت آن را مورد مطالعه قرارمی دهد و قابليت اجرايی آن را بررسی می کند . همچنين بر اين عقيده هستيم که به دست آوردن سود کمتر از يک مشتری در صورتي که به نحوی انجام گردد که مشتری از خدمات ارائه شده رضايت داشته باشد ، آن مشتری را به يک قوه تبليغی خودساخته مبدل کند.